Daha Pratik Daha Hızlı: Kurutmalı Çamaşır Makineleri

Tarih: 20.01.2023 08:35
Daha Pratik Daha Hızlı: Kurutmalı Çamaşır Makineleri
Zamanınız sevdiklerinize, yapmaktan keyif aldığınız şeylere kalsın diye, Arçelik kurutmalı çamaşır makineleri çamaşırla ilgili her işi tek başına hallediyor.

Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi

 
Hızlı çamaşır kurutma teknolojilerinin hayatımıza girişi, ev işlerini biraz daha kolaylaştırdı. Çağın baş döndürücü temposu içinde yirmi dört saatin yetmediği modern insan için çamaşır asmak, çamaşırın kurumasını beklemek, kuruyan çamaşırları toplamak ciddi bir zaman kaybı anlamına geliyor. Bunun yanı sıra özellikle ısınma sistemlerinin çalışmadığı ve havaların genellikle nemli ve yağışlı olduğu geçiş dönemlerinde çamaşırların kuruması günler alabilir. Pek çok toplu konutta çeşitli nedenlerle uygulanan balkona çamaşır asma yasağı, insanları, çamaşır kurutmak için dar alanlara mecbur bırakıyor ki bu da kuruması gereken fazla miktarda çamaşırı sorun haline getirmekte.

Kurutma makineleri bu sorunlara karşı kullanılacak en uygun çözüm alternatiflerinden. Bununla birlikte bazı evler için çamaşır makinesine ek olarak bir de kurutma makinesi bulundurmak, alan yetersizliği sebebiyle mümkün değil. Bu tip durumlarda kurutma fonksiyonuna sahip çamaşır makineleri devreye giriyor.

Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi çeşitleri, derinlemesine temizleyerek yıkadığı çamaşırı ayrıca kurutarak, çamaşırla ilgili tüm işlemleri tek başına hallediyor. Kirli halde koyduğunuz çamaşırlar makineden temiz ve kuru, kullanıma hazır şekilde çıkmakta. Kurutma için başka bir cihaza yer ayarlamaya çalışmak, ıslak çamaşırları manuel olarak kurutma makinesine aktarmak, daha da önemlisi çamaşır asıp, toplamak zorunda değilsiniz. Siz zamanınızı ve enerjinizi sevdiklerinize, yapmaktan keyif aldığınız şeylere ve sorumluluklarınıza ayırırken, ev işlerini bırakın yeni nesil teknolojiler halletsin.

 

Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi Modelleri

Arçelik teknolojileri mikro bazda aile ekonomisi, makro bazda ise ekosistem dengesi üzerinde olumlu etkide bulunacak çözümler sunuyor. Kurutmalı çamaşır makinelerinde kullanılan Hava Yoğuşturmalı Kurutma Teknolojisi bunlardan biri. Bu sistemde nemle yüklenen havanın yoğuşturulması için su yerine dış ortamda bulunan hava kullanılır. Mevcut nem, Condenser içindeki soğuk ve kuru havayla temas ettiği an hızla yoğunlaşmaya başlar.

Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi Modellerinde yer alan Apreleme programı pamuklu ve sentetik içerikli kumaşlar için özel olarak geliştirilmiştir. Bu programı kullandığınız takdirde çamaşırlara deterjan yerine "apreleme sıvısı” uygulanır. Kumaşa su itici özellik kazandıran bu sıvı sayesinde pamuklu ve sentetik içerikli çamaşırlar su ve su bazlı lekelere karşı koruma kazanır.
 
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...