Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kurutma Makinesi

Kurutma Makinesi

Çamaşır kurutmayı iş olmaktan çıkaran kurutma makineleri, Arçelik güvencesine sahip çeşitleriyle Beyaz Eşya Al’da. Kategoride, gelişmiş özellikleri sayesinde çıtayı yükselten Arçelik Çamaşır Kurutma Makinesi modelleri bulunmaktadır.

Arçelik Kurutma Makinesi Modelleri

Tüketicilerin Arçelik Kurutma Makinesi Yorumları, performans ve kullanışlılık konusunda son derece olumlu, zira cihazlar fark yaratan teknik ve tasarımsal özelliklerle donatılmış durumda.

Arçelik çamaşır kurutma makinelerinde rastladığımız bu teknik özelliklerden biri, Woolmark programı. Program, makinede kurutulabilen yünlü çamaşırların yapısını koruma, çekmeyi önleme amacını taşımaktadır. Yün konusundaki uluslararası otorite Woolmark Company tarafından onaylı sistemde yünün yapısını bozmayacak ideal sıcaklık derecesi kullanılır ve tambur hareketleri son derece hassastır.

Enerji tasarrufunu önemseyenler için ise Isı Pompalı Kurutma özelliği devrede. Bu sistemde cihazdaki hava her seferinde tekrar ısıtılmak yerine kapalı bir sisteme hapsedilir ve gerektikçe yeniden kullanılır, böylece enerji tüketimi azalır.

Değiştirilebilir Kapak Yönü, satın alma kararını etkileyebilecek bir diğer kullanışlı sistem. Makinelerin kapakları hem sağa hem de sola açılacak şekilde monte edilebilir. Bu da cihazın yerleştirileceği yer konusunda kullanıcıya daha fazla özgürlük sağlar. Kapak yönüne karar verdikten sonra montaj için yetkili servis size yardımcı olacaktır.

Tüm bunların yanı sıra, filtre temizleme uyarısı, program sonu sesli uyarı, çocuk kilidi, pratik filtre gibi daha pek çok kullanışlı özelliği Arçelik kurutma makinelerinde bulabilirsiniz.

Arçelik Kurutma Makinesi Fiyatları

Uygun fiyatlarla kaliteli ürünü herkes için erişilebilir kılan Beyazesyaal.com, kurutma makinelerinde de bütçeleri rahatlatacak seçenekler sunuyor. Gelişmiş teknolojilere sahip ürünleri online mağazamızdan, indirimli Arçelik Kurutma Makinesi Fiyatlarıyla temin etmeniz mümkün.

İndirimli fiyat avantajının yanı sıra, başka olanaklar da alışverişi keyifli kılıyor. Türkiye’nin her yerine hizmet veren Beyaz Eşya Al, nerede olursanız olun Arçelik teknolojilerine bir tıkla ulaşmanızı sağlıyor; üstelik mümkün olan en kısa sürede! Sitemizden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Dijital alışverişin mühim konularından biri kuşkusuz, ödeme güvenliği. 256 bit SSL sertifikası ile sitemizde kredi kartı bilgileriniz koruma altındadır.

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...