Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Flavel Soba

Kış mevsiminin sert soğuğundan korunmak için farklı arayışlara girmenize gerek yok. Özellikle, doğal gazın olmadığı durumlarda, bir kurtarıcı vazifesi gören çeşit çeşit soba modellerinden yardım alabilirsiniz. Günümüzde yeni teknolojilerle harmanlanan birçok modelde ısıtma ürünü bulunmakta. Bu yeni nesil soba modelleri artık, aile bütçenizle dost, ekonomik yapılarıyla da dikkat çekiyor. Seyyar yapıları sayesinde dilediğiniz odaya taşıma imkânı sağlayan sobalar, farklı çalışma prensipleri ve farklı ısıtma şekilleriyle tercih alanınızı da çok geniş tutuyor. Kategori altında farklı sistemlere sahip Flavel Soba çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Flavel Elektrikli Soba

Bu başlık altında bulunan Flavel Elektrikli Soba ürünleri, seramik, quartz, infrared, konvektör ve yağlı radyatör ısıtıcı seçeneklerini kapsıyor. Her bir ürün, kolay taşınabilirliği açısından pratik bir kullanım vadetmekte. İleri düzey teknolojilerle üretilmiş flavel sobalar nitelikli yapıları ve dayanıklı gövdeleriyle Arçelik kalitesine sahip. Özel tasarımlarıyla görüntü karmaşası yaratmayan ve ev dekorasyonumuzla uyum içerisinde olan bu ısıtıcılar, estetik açıdan da sizi yarı yolda bırakmıyor. Burada Flavel infrared serisine de bir parantez açmak isteriz. Bu soba çeşitleri, etkili ısıtmalarıyla ve ekonominizi sarsmayan düşük enerji harcamasıyla bilinir. Dış mekânlarda da çokça kullanılan ve etkili bir ısıtma performansı sergileyen bu özel soba ayaklı yapısıyla yerden kazanç sağlar. Devrilmeye karşı emniyetli yapısı da öne çıkan bir başka özelliği.

Flavel Quartz Soba

Evlerde ve ofislerde en çok kullanılan soba çeşitleri olarak öne çıkan quartz sobalar, içindeki rezistans telinin ısıtılmasıyla ortama sıcaklık verir. Bu sobalar, kademeli ısıtma ayarı, termostat ve devrilme emniyeti gibi özelliklerle karşımıza çıkıyor. Isıtma performanslarına göre 1 veya daha fazla rezistansa sahip olan sobalar, ihtiyaçlarınıza uygun olarak çeşit çeşit modellerde sunuluyor. Siz de bu kategoride yer alan Flavel Quartz Soba çeşitlerinden dilediğinizi seçerek online alışveriş avantajından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi koruyan 256Bit SSL şifreleme sertifikası ve ücretsiz kargo, hızlı teslimat gibi avantajlar da sizleri bekliyor.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...