Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Ankastre Davlumbaz

Ankastre Davlumbaz

Yemek pişirme sonucu ortaya çıkan koku, atık ısı ve nem, mutfaktaki havanın kalitesini düşürür. Davlumbaz, bahsi geçen bu kirletici unsurların atılması ya da filtre edilmesini sağlayarak havayı temiz tuttuğundan, mutfakta önemli yere sahip.

Kategoride yer alan davlumbazlar, ankastre tasarım özelliğiyle karşımıza çıkıyor. Ankastre Davlumbazlar, mutfaktaki havayı temiz tutmanın yanı sıra, mekânda düzenli ve modern görünüm oluşturmalarıyla da dikkat çekmekte.

Arçelik Ankastre Davlumbaz

Yeniliği aşkla tasarlayan Arçelik, davlumbazlarda da fark yaratan teknik ve tasarımsal özellikleri sahneye çıkarıyor. Ürünler, ana işlevde yüksek performans göstermekle birlikte, kullanımı ilgilendiren temizlik gibi diğer alanlarda kolaylık da sağlamakta.

Bazı modellerde yoğun emiş gücüne ek olarak bulunan hava temizleme özelliği, çok daha hızlı ve etkili hava temizliği sağlamaktadır. Üstelik birçok ürün çeşidi bu yüksek performansı, düşük enerji tüketimiyle gerçekleştirir.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir filtreye sahip Arçelik Ankastre Davlumbazları kullanırken filtre temizliği için ayrıca zaman harcamaya gerek kalmaz. Uzaktan kumanda ile kontrol ise, kullanımı kolay kılan diğer unsurlardan.

Davlumbaz Seçimi

İhtiyaçlarınızın tam olarak karşılanması için satın alma aşamasında doğru ürünü seçmelisiniz. Doğru davlumbaz seçimi öncelikle, Ankastre Davlumbaz Ölçülerine dikkat etmeyi gerektirir. Alacağınız ürünün havayı temizleyen yüzeyinin, ocağın yüzeyiyle aynı boyutta veya ondan daha geniş olmasında yarar var.

Küçük mekânlarda ortalama emiş gücü yeterli olabilirken, mekân genişledikçe ihtiyaç duyulacak emiş gücü de artacaktır.

Ankastre Davlumbaz Fiyatları

Mutfağınızın havasını temiz tutacak davlumbazlara kategoriden, indirimli Ankastre Davlumbaz Fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Uygun fiyatın yanı sıra, alışverişi keyifli kılan diğer birçok avantaj da söz konusu. Türkiye’nin her yerine hizmet veren Beyaz Eşya Al, nerede olursanız olun Arçelik teknolojilerine bir tıkla ulaşmanızı sağlıyor; üstelik mümkün olan en kısa sürede! Sitemizden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Online alışverişin kritik konularından biri, ödeme güvenliği. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz, 256 bit SSL sertifikası ile koruma altında tutulur.

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...