Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Beyaz Eşya

Beyaz Eşya

Yeni ev sahibi olurken ya da evinizi yenilerken ilk aklınıza gelen Beyaz Eşyalar, herkesin evindeki yardımcısı konumundadır. Hayatımızı kolaylaştıran, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayan yeni teknoloji beyaz eşya modellerini Beyazesyaal.com adresinden inceleyebilir, Beyaz Eşya Fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beyaz Eşya Modelleri

Hayatımızın her alanında farklı işlevler için kullandığımız beyaz eşyaların günlük hayatımız içinde pek çok rolü vardır. Akşam eve gelip yemek yapmaya girdiğimiz mutfakta; buzdolabı, set üstü ocak, fırın ve mikrodalga fırın gibi Beyaz Eşya Modellerinin yanı sıra buzdolabı bana yetmiyor diyenler için derin dondurucu alternatifi bulunmaktadır. Yemekler bitip de bulaşıklar mutfakta büyük bir alan kapladığında ise yardımınıza koşan bulaşık makinesi ile tabak ve bardaklarınız parlaklığını korumaya devam eder.Çamaşır yıkayıp kurutmak bana zor geliyor her ikisine de yetişemiyorum diyenler için çamaşır ve kurutma makinelerinin yanı sıra, hızlı program seçeneği mevcut olan ve yıkama bittikten sonra kurutma işlemini de tamamlayan kurutmalı çamaşır makinesi ile tertemiz giysiler elde etmek mümkün. Bununla birlikte, ben suyumu musluktan içmeyi seviyorum diyenler için su arıtma cihazı ile kaliteli su elde edebilirsiniz.

Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Evinde beyaz eşyaların büyük bir kısmı bulunan bir ailenin harcayacağı enerji tüketimi oldukça fazladır. Bu nedenle Beyaz Eşya Alırken enerjiden tasarruf sağlayabilmek için verimli enerji sınıfına sahip doğayla dost ürünler tercih edilmelidir.

Bunun yanı sıra ürünlerin program ve kapasiteleri dikkate alınmalı. Beyaz eşyaları hangi sıklıkla kullanacağınız hangi program ve kapasitede ürün satın almanız gerektiğinin bilgisini verir. Kalabalık bir ailede kullanılan beyaz eşya kapasitesi ile iki kişilik bir ailenin beyaz eşya kapasitesi arasında fark olmalıdır.

Bunlara ek olarak, beyaz eşya alırken dikkat edilmesi gereken diğer bir unsur ses seviyesidir. Bulaşık makinenizi veya çamaşır makinenizi çalıştırmak istediğiniz zaman evinizde uyuyan bebeğinizi uyandırmak ya da alt ya da üst komşuyu rahatsız etmek istemezsiniz. Beyaz eşya alırken etiketine bakmanız bu durumu çözmek için yeterli olacak. Etikette yer alan dB(A) ifadesi ne kadar küçük olursa çıkardığı ses de o kadar az olur.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Seçtiğiniz Arçelik ürünleri ile alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile bilgileriniz korunma altındadır. Sizlere daha kaliteli ve hızlı bir hizmet sunabilmek açısından siparişiniz aynı gün içinde kapınızda olacaktır. Ürünü 14 gün içinde iade etmek istediğiniz takdirde bizimle anlık iletişim kurabilir, soru veya önerilerinizi iletebilirsiniz. E-bültene kayıt olarak size özel indirimlerden yararlanmayı unutmayın!

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...