Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Her geçen gün yeni teknolojik fonksiyonlar eklenerek üstün teknik tasarımlara sahip hale getirilen çamaşır makineleri, kurutma özelliği ile bir araya getirildi. Hem yıkama hem kurutma işlemini tek bir makinede birleşen bu akıllı tasarımlar, işlevselliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Günlük hayatın büyük bir parçası haline gelerek daha konforlu bir yaşam sunan Kurutmalı Çamaşır Makinesi, yıkanan çamaşırları tek tek asarak kurutma yönteminin zahmetinden sizleri kurtarıyor. Kurutmalı çamaşır makinenizde yıkanan ve kuruyan çamaşırlar dolabına girmeye hazır şekilde sizleri bekliyor olacaktır. Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi Fiyatlarını inlemek ve satın almak için Beyazesyaal.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Özellikleri

İleri teknoloji ürünüKurutmalı Çamaşır Makinesi Özelliklerinin en başında tek bir ürün içinde, iki ürünün saklı olması gelmektedir. Bu sıra dışı tasarım ile kurutmalı çamaşır makineleri alandan tasarruf sağlamakta ve evinizde küçük bir yer işgal etmekte.

Kurutmalı çamaşır makineleri, sadece alandan değil aynı zamanda enerjiden de tasarruf sağlamaktadır. Doğa dostu olan Arçelik ürünleri, Hava Yoğuşturmalı Kurutma Teknolojisi ile nemle yüklenen havayı yoğuşturmak için su yerine ortamdaki havayı kullanarak bütçenizi ve doğal kaynak olan suyumuzu korumakta.

Bunun yanı sıra farklı yapı ve kumaşlardan oluşan giysilerinizin dokusunu bozmadan koruyabilmek ve uzun süreli dayanıklılık sağlayabilmek için birçok yıkama ve kurutma programı bulunmaktadır. Yıka&giy, Hızlı 14’, Hızlı günlük ve elde yıkama gibi programlar ile birlikte kalan zamanı gösterme veya zamanlama gibi hayatınıza pratiklik katacak pek çok özellik yer alıyor.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile bilgileriniz korunma altındadır. Sizlere daha kaliteli ve hızlı bir hizmet sunabilmek açısından siparişiniz aynı gün içinde kapınızda olacaktır. Ürünü 14 gün içinde iade etmek istediğiniz takdirde bizimle anlık iletişim kurabilir, soru veya önerilerinizi iletebilirsiniz. E-bültene kayıt olarak size özel indirimlerden yararlanmayı unutmayın!

 

 

 

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...