Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Şofben

Şofben

Kısa sürede sıcak su elde etme amacıyla sık kullanılan cihazlardan biri, şofben. Peki, Şofben Nedir, hangi çeşitlere sahiptir?

Şofbenler, şebeke suyuna bağlı olarak, doğal gaz ya da LPG ile çalışan ve anında sıcak su sağlayan cihazlardır. Günümüzde iki tip şofben mevcut; hermetik şofbenler ve bacalı şofbenler.

Hermetik türler atık gazı, bünyelerindeki fan aracılığıyla dışarı atar. Bunları bacalı olanlardan ayıran başlıca özellik, çalışmak için ortamdaki havayı kullanmamalarıdır. Dolayısıyla hermetik şofbenlerin yer aldığı ortamların sürekli hava alması gerekmez, çok daha güvenli oldukları söylenebilir. Bacalı şofbenler ise çalışma sırasında ortamdaki oksijeni kullandıklarından, bunların küçük ve havasız alanlarda kullanımı son derece tehlikelidir. Birçok konutta standartlara uygun baca bulunmadığından, bacalı şofbenlerin banyoya monte edilmemesi gerekir.

Hermetik şofbenlerin ise havalandırma boşluğuna ya da apartman bacasına bağlanması tehlike arz eder. Bu cihazların orijinal bacaları muhakkak, dış ortama açılacak şekilde konumlanmalı.

Arçelik Şofben

Kategoride yer alan Arçelik Şofbenler, ileri teknik özelliklerle dikkat çekiyor. Hermetik sistemli cihazlar, gelişmiş sıcaklık kontrolü ve LCD göstergeye sahiptir.

Söz konusu şofben olunca güvenlik, mutlaka gündeme gelmeli. Arçelik şofbenler, kullanımı güvenli kılacak çeşitli sistemlerle donatılmıştır. Aşırı ısınma emniyeti, alev emniyet sistemi, arıza uyarı sistemi, baca tıkanmasına karşı emniyet sistemi ve donma emniyeti, olası risklere karşı maksimum koruma sağlar.

Arçelik Şofben Fiyatları

İstediğiniz zaman istediğiniz kadar sıcak su temini için bütçenizi zorlamak zorunda değilsiniz. Beyaz Eşya Al, kullanışlı ve güvenli şofbenleri, uygun Arçelik Şofben Fiyatlarıyla kullanıcıya sunmaktadır.

Bütçeleri rahatlatacak uygun fiyatların yanı sıra, alışverişi keyifli kılan diğer birçok avantaj da söz konusu. Türkiye’nin her yerine hizmet veren Beyaz Eşya Al, nerede olursanız olun Arçelik teknolojilerine bir tıkla ulaşmanızı sağlıyor; üstelik mümkün olan en kısa sürede! Sitemizden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Online alışverişin kritik konularından biri, ödeme güvenliği. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz, 256 bit SSL sertifikası ile koruma altında tutulur.

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...