Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Buzdolabı

Buzdolabı

Kategoride ileri teknolojik özelliklerle donatılmış Arçelik Buzdolabı çeşitleri yer almaktadır. Ürünler, farklı renk ve form seçenekleriyle, beklentilere daha iyi karşılık veriyor.

Arçelik Buzdolabı Modelleri

Türkiye’nin lider markası Arçelik, geleceğin teknolojilerini şimdiden yaşam alanlarına taşıyor. Arçelik Buzdolabı Modelleri, kullanımda fark yaratan üstün teknik özelliklere sahip. Bunlardan biri, Mavi Işık Teknolojisi. Sistemde meyve ve sebzeler, ideal dalga boyundaki özel bir ışıkla aydınlatılır. Bu ışık, bölme içinde "doğa efekti” yaratarak sebzenin, tıpkı doğadaymış gibi fotosentez yapmaya devam etmesini sağlar. Fotosentezin sürmesi, bozulma sürecini geciktirmekte ve C vitaminin hemen kaybolmasını önlemektedir. Üstelik bu yolla, gıdanın tadı ve aroması da daha uzun süre muhafaza edilir.

Kahvaltılık 0o Bölmesi, fark yaratan sistemlerden bir diğeri. Bu bölme, buzdolabının diğer kısımlarından yalıtılmış durumdadır ve 0o civarında en az sıcaklık dalgalanmaları için optimize edilmiş hava akışına sahiptir. Böylece süt ürünleri ve şarküteri ürünlerinin donmayacak şekilde minimum sıcaklık seviyesinde muhafaza edilmesi sağlanır.

Leke tutmayan yüzey, düşük enerji tüketimi, kapı açık alarmı ve koku filtresi gibi özellikler de kullanım deneyimini iyileştiren bahse değer diğer faktörlerden.

Kategoride yer alan buzdolapları, form tasarımında kişisel beklentilere özel seçenekler sunuyor. Bu kapsamda, dondurucu kısmın altta ya da üstte olduğu modeller arasından seçimde bulunabilir, kapı yönünü değiştirme imkânı sunan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı Fiyatları

Satın alma aşamasında bütçenizi de mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekiyorsa Beyazesyaal.com, sizin için doğru adres. Gelişmiş teknolojilere sahip ürünlere indirimli Arçelik Buzdolabı Fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Bütçeleri rahatlatacak uygun fiyat avantajının yanı sıra, başka olanaklar da alışverişi keyifli kılıyor. Türkiye’nin her yerine hizmet veren Beyaz Eşya Al, nerede olursanız olun Arçelik teknolojilerine bir tıkla ulaşmanızı sağlıyor; üstelik mümkün olan en kısa sürede! Sitemizden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Online alışverişin kritik konularından biri, ödeme güvenliği. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz, 256 bit SSL sertifikası ile koruma altındadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...