Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Klima

Klima

Yaz aylarının aşırı sıcakları ve neminden, kış aylarının soğuklarından koruyarak daha konforlu bir yaşam elde etmenize yardımcı olan klima, ısıtma/soğutma sistemleri arasında en gözde olanı. Her ortamın ihtiyacına uygun olacak şekilde birçok farklı Klima Modelleri bulunmaktadır. Salon tipi, ev tipi ve duvar tipi modellerin yanı sıra, portatif klima seçenekleri mevcut.

Klima Özellikleri

Isıtma ve soğutma olarak çift fonksiyonuyla kurtarıcı haline gelen klima, sıcaklık ve soğutma dışında havadaki fazla nemi alarak daha sağlıklı nefes almanızı sağlamaktadır. Kullanacağınız ortam ve kullanım alışkanlığınıza göre pek çok Klima Özellikleri bulunmakta.

Yine sağlıklı bir hava solumak için Klima Temizleme işlemi çok önemli. Ortamda kötü koku oluşmasını engelleyen IonFresh teknolojisinin yanı sıra kendi kendini otomatik olarak temizleme fonksiyonuna sahip klimalar ile klimanızı temizlemek durumunda kalmazsınız.

Gün içinde belki de hiç kapatmadan kullandığımız Arçelik klimalar, ortamı eşit derecede ısıtmak için 4 yönlü otomatik hava yönlendirmeye ve ortamı istenilen sıcaklıkta tutmak için akıllı çalışma teknolojisine sahip. Bununla birlikte istediğiniz zaman otomatik olarak kendini kapatabilen uyku modu sayesinde, enerji tasarrufu yapmak mümkün. Tasarruf için doğayla dost olan, enerji verimi yüksek klima tercih etmenizde de fayda var.

Beyazesyaal.comadresinden Arçelik klima modellerinin diğer teknik özelliklerini inceleyebilir,Klima Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Seçtiğiniz Arçelik ürünleri ile alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile bilgileriniz korunma altındadır. Sizlere daha kaliteli ve hızlı bir hizmet sunabilmek açısından siparişiniz aynı gün içinde kapınızda olacaktır. Ürünü 14 gün içinde iade etmek istediğiniz takdirde bizimle anlık iletişim kurabilir, soru veya önerilerinizi iletebilirsiniz. E-bültene kayıt olarak size özel indirimlerden yararlanmayı unutmayın!

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...