Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Ütü & Ütü Masası

Ütü& Ütü Masası

Ev işlerinin en zorlularından sayılan ütü, yenilikçi teknolojilerle eskisinden daha kolay! Kategoriden ArçelikBuharlı Ütü, buhar kazanlı ütü ve Ütü Masasıçeşitlerini temin edebilirsiniz. Gelişmiş sistemlere sahip ürünler, ütüleme işlemini son derece basit hale getiriyor.

Arçelik Buharlı Ütüler

Kumaşın nemli olması, kırışıklığın ısı gücüyle çok daha hızlı açılmasını sağladığından artık piyasadaki pek çok ütü, buhar sağlama özelliğiyle karşımıza çıkıyor. Arçelik güvencesi taşıyan buharlı ütülerde fark yaratan sistemler, bu özellikten daha etkili şekilde yararlanmayı mümkün kılmakta. Şok buhar sistemi, zorlu kırışıklarla başarılı şekilde mücadele eder. Otomatik kapanma, güvenli kullanım için devreye giren özelliklerden. Kendi kendini temizleme özelliğine sahip modeller, cihaz temizliğini iş olmaktan çıkarıyor, kireçlenme sorununu büyük ölçüde önlüyor.

Cross Steam Teknolojisi, Arçelik buharlı ütüleri diğer pek çoklarından ayıran özelliklerden biri. Sistemde ütü tabanı çapraz delik tasarımına sahiptir ve labirent şekilli buhar kanalı söz konusudur. Bu özel yapı, buharın ve yüksek ısının kumaşın lif yapısına zarar vermesini önler.

Ütüleme işlemiyle ilgili gündeme sık sık gelen sorunlardan biri, parlama. Arçelik buharlı ütülerde rastladığımız Anti- Shine özelliği, bu sorunun önüne geçmek için geliştirildi. Sistem, yüksek ısının koyu renkli ve/ veya hassas kumaş türlerinde parlamaya yol açmasını engeller.

Arçelik Buhar Kazanlı Ütüler

Buhar kazanlı ütüler, ütü gövdesinden ayrı bir kazan içine depolanan suyu buhar haline getirip kullanmalarıyla diğer çeşitlerden ayrılıyor. Oldukça yüksek bir buhar basıncı sağlayan bu ürünler, kırışıkların çok daha hızlı şekilde açılmasını mümkün kılmaktadır.

Arçelik Buhar Kazanlı Ütüler, kullanım sırasında su doldurabilme imkânı, dikey ütüleme, şok buhar, seramik taban gibi özelliklerle son derece kullanışlı.

Arçelik Ütü Fiyatları

Online mağazamızdan ürün çeşitlerini ve ürün detaylarını inceleyebilir, Arçelik Ütü Fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Hayatı kolaylaştıran teknolojilere sorunsuz şekilde sahip olun diye hizmetin her detayı titizlikle planlanıyor. Türkiye’nin her yerine hizmet veren Beyazesyaal.com, nerede olursanız olun Arçelik teknolojilerine bir tıkla ulaşmanızı sağlıyor; üstelik mümkün olan en kısa sürede! Sitemizden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Online alışverişin kritik konularından biri, ödeme güvenliği. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz, 256 bit SSL sertifikası ile koruma altındadır.

 

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...