Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Fırın

Fırın

Çeşit çeşit pişirmelerin anahtarı, zengin sofraların sırrı olan Fırınlar istisnasız hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin başında geliyor. Sağlıklı bir pişirme deneyimi sunan ve mutfakta geçirilen süreleri azaltarak zaman konusunda tasarruf etmemizi sağlayan fırınlar balıklardan sebze yemeklerine, et çeşitlerinden hamur işlerine kadar geniş bir skalada pişirme çeşitliliği sunuyor. Üstelik zamanlayıcı ve farklı pişirme fonksiyonları sayesinde yemeğiniz pişerken başında beklemek ve mutfakta geçirilen zamanları uzatmak zorunda kalmıyorsunuz. Izgara, buz çözme, yoğurt ve ekmek yapma gibi ekstra efor isteyen işlerinizi de kolaylaştıran özelliklere sahip fırın modelleri Beyazesyaal.com’da sizleri bekliyor.

Arçelik Fırın

Hayat kalitenizi yükselten ve mutfaklarınıza seviye atlatan Arçelik Fırın Çeşitleri çeşitli teknolojilerle donanmış bir şekilde geliyor. İşleri pratik hale getirecek farklı pişirme fonksiyonları, entegre bir ocak ve çeşitli aksesuarlarla desteklenen bu fırınlar, renkli ve neşeli sofralar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Pişirme konusunda sağladığı faydalardan bahsederken pişirme sonrasındaki sürece de elbette dikkat çekmek gerekiyor. Buharlı temizleme fonksiyonu ile isli ve yağlı kokuyu emen katalitik arka duvar teknolojisine sahip Arçelik fırınlarla temizlik süreci de zorlu bir süreç olmaktan çıkıyor.

Arçelik Fırın Modelleri

Özel teknolojilerle bezenmiş Arçelik Fırın Modelleri, mutfakta geçirilen saatleri daha keyifli hale getiriyor ve ekstra güç sarf etmenizi önlüyor. Küçük haneler ve ofislere hitap eden set üstü fırınlarla, geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılayan kuzine tarzı fırın modellerine kadar farklı birçok modeli bu kategori altında bulabilmeniz mümkün. Arçelik fırınlarda bulunan ve yeni nesil teknolojilerle desteklenen hızlı ön ısıtma, kolay cam kapak temizliği, çift bölme, piliç ve patates kızartma, turbo fonksiyon, yoğurt yapma, 3 boyutlu pişirme ve kokuların karışmasını önleyen Surf pişirme özellikleriyle yemekleriniz eşit şekilde ve istediğiniz kıvamda pişiyor. Yine bu kategoride, mutfağınızın atmosferine en uygun renkteki fırını tercih edebilirsiniz. Siyah, inoks, beyaz ve gümüş renklerde sunulan çeşit çeşit fırın modeline kolayca göz atabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...