Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Karıştırıcı & Doğrayıcı

Karıştırıcı& Doğrayıcı

Mutfakların becerikli üyeleri karıştırıcı ve doğrayıcı ürünler, gıda hazırlamayı pratik şekilde halletmeyi sağlıyor. Kategoride blender, el blenderı, blender seti, mikser, doğrayıcı, yoğurt makinesi, çeşitli işlemlerde kullanılacak mutfak makineleri, hamur açma ve kesme seti, kıyma makinesi, mutfak robotu, dondurulmuş meyve püre makinesi gibi çeşitli Karıştırıcı Doğrayıcı ürünleri bulabilirsiniz.

Arçelik Blender Seti

Yeniliği aşkla tasarlayan Arçelik, blender setlerinde de üstün teknik ve tasarımsal özellikler sunuyor. Arçelik Blender Seti çeşitlerinde gıdaya temas eden karıştırıcı bölümler paslanmaz çelikten imal edilir. Böylece ürün performansı arttığı gibi, insan sağlığı açısından risk de oluşmaz. Posa süzme aksesuarı, tek tuşla kontrol ve buz kırma özellikleri, mutfak işlerini çok daha pratik hale getiriyor. Kaydırmaz ayaklar kullanım kolaylığıyla öne çıkarken, kablo saklama sistemi, cihazın düzenli şekilde muhafaza edilmesine olanak tanıyor, mutfakta görüntü kirliliği yaratmıyor. Güvenlik kilidi ise, kullanım sırasında ortaya çıkabilecek riskli durumların önüne geçmekte.

Daha pek çok önemli özellikle gıda ve içecek hazırlamayı iş olmaktan çıkaran ürünlere online mağazamızdan uygun Blender Fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Arçelik Doğrayıcılar

Kullanıcıların Arçelik Doğrayıcı Yorumları cihazları, hem performans hem de görsel tasarım alanlarında değerlendiriyor. Yüksek performanslı ürünler, kullanımı çok daha kolay hale getiren özelliklerle donatılmış durumda. Kesici ve karıştırıcı parçalarda paslanmaz çelik materyal, parçaların bulaşık makinesinde yıkanabilmesi, tek tuşla kontrol, çift bıçaklı sistem, kaydırmaz altlık, bu özelliklerden bazıları.

Arçelik In Love Serisinde yer alan cihazlarda zengin renk seçeneği ve göz dolduran tasarımlar da bahse değer. Kırmızı, pembe, mavi, yeşil gibi farklı renklerle tasarlanan ürünler, mutfaklara dinamizm katıyor.

Keyifli Alışveriş

Türkiye’nin her yerine hizmet veren Beyazesyaal.com, nerede olursanız olun Arçelik teknolojilerine bir tıkla ulaşmanızı sağlıyor; üstelik mümkün olan en kısa sürede! Sitemizden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Online alışverişin kritik konularından biri, ödeme güvenliği. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz, 256 bit SSL sertifikası ile koruma altındadır.

 

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...