Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Ankastre

Ankastre

Ev eşyalarında tasarım, işlev kadar önemli hale geldi. Bunda, tasarımı teknoloji kadar önemseyen yeni bakış açısının rolü büyük. Günümüz üreticileri ve tasarımcıları için tasarım, teknolojinin içine üflenen ruh. Hem estetik açıdan tatmin edici görüntüler yaratan hem de kullanışlılıkta çıtayı yükselten "akıllı” tasarımlar, ürünleri yeni bir boyuta taşıyor. Artık fonksiyon ve teknik özellik bakımından birbirinden farklı olmayan iki ürün arasında sadece tasarım çok büyük fark yaratabiliyor, tercihleri güçlü şekilde etkiliyor. 

Ankastre Ürünler 

Her geçen gün daha çok evde Ankastre Ürünlerle karşılaşıyoruz. Artık ev kurarken ya da ev yenilerken klasik ürünler ve ankastre ürünler arasında seçim yapmak gerekiyor. Ankastre ürünler duvarın, tezgâhın ya da dolapların içine gömülü halde kullanılan çeşitlerdir. Bu eşyalar mekândaki boş alanda yer kaplamaz. Bu da başta dar mekânlar olmak üzere her yaşam alanında avantaj anlamına gelmekte. Daha geniş, ferah ve düzenli bir görünüm oluşturan ankastre ürünler sağladıkları bu yararlar sebebiyle son yılların favori ürünlerinden.

Arçelik Ankastre Ürünler

Ankastre ürünleri en çok gördüğümüz yer mutfak. Daha rahat ve pratik çalışma için geniş alana ve düzene en çok mutfaklarda ihtiyaç duyuyoruz. Yenilikçi teknolojilerin geliştiricisi Arçelik, ankastre eşyalarda da inovatif ve üstün tasarımları evlere getiriyor. Ankastre bulaşık makinesi, davlumbaz, fırın, mikrodalga fırın, ocak, çamaşır makinesi, kurutma makinesi gibi eşyalar günümüzün ileri teknolojisiyle yükselen standartları karşılayan teknik özelliklerle donatılıyor. Arçelik ankastre fırınlarda kullanılan SURF pişirme sistemi, birden çok yemeğin, kokuları birbirine karışmadan aynı anda pişmesini mümkün kılıyor. Mutfakların havası yoğun çalışma opsiyonuna sahip Arçelik ankastre davlumbazlarla her an temiz ve ferah. Kolay temizlenebilen ankastre ocaklar yağ tutmayan cam yüzeylere sahip. Ankastre çamaşır makineleri üstün temizliği, ankastre kurutma makineleri ise hızlı ve etkin kurutmayı çamaşırlara zarar vermeden gerçekleştiriyor.

Bunların yanı sıra diğer tüm Arçelik Ankastre Ürünlerde karşılaştığımız ileri teknoloji kullanıcılara yüksek performans sağlarken yenilikçi tasarım ise kullanım kolaylığı sunuyor, yaşam alanlarında geçirilen zamanın kalitesini yükseltiyor.


 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...