Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Çamaşır Makinesi

Çamaşır Makinesi

Günümüze kadar pek çok değişime uğrayan Çamaşır Makineleri, ileri teknoloji ve akıllı tasarımlar ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hayatımızı daha pratik hale getiren bu teknolojik ürün sayesinde, istediğiniz zaman istediğiniz kadar çamaşırı kısa bir zaman içinde tertemiz bulmanız mümkün. Her geçen gün yeni bir özellik daha eklenen Arçelik çamaşır makinelerini Beyazesyaal.com adresinden inceleyebilir, Çamaşır Makinesi Fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Özellikleri

Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen çamaşır makineleri, üstün teknik özellikler barındırmaktadır. Giysilerinizi temizlerken aynı zamanda yıpranmasını önlemek için birçok farklı program bulunması dışında nazik yıkama koşulları sağlayan Özel Tambur Tasarımı sayesinde giysilerinizin dayanma süresi uzar.

Bunun yanı sıra, buharla yıkama işlevi gören Havalandırma Teknolojisi ile çamaşırlarınızın üzerine buhar gönderilerek kötü kokulardan arındırılır. Böylelikle giysileriniz su ve deterjan kullanmadan temizlenmiş olur.

Daha etkin ve üstün bir yıkama sağlamayı amaçlayan Arçelik çamaşır makinleri, Aquafusion özelliği sayesinde, deterjanlı su çamaşırlara daha hızlı püskürtülür ve lekelere direkt temas elde edilir.

Teknik özelliklerle donatılmış birçok farklı çamaşır makinesi bulunmakta. Hangi ürünü seçeceğinize karar vermek ise hayli zor. Çamaşır Makinesi Alırken dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Öncelikle Çamaşır Makinesi Özelliklerini yakından takip etmekte fayda var. Bu noktada makinenizin giysilerinize hiçbir şekilde zarar vermeyeceğinden emin olmalısınız. Bunun yanı sıra zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayacak verimli enerji sınıfına sahip, doğa dostu ürünleri tercih etmelisiniz. Ayrıca kullanım alışkanlığınıza göre çamaşır makinesinin kapasitesini belirlemeli ve ona göre satın almalısınız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Seçtiğiniz Arçelik ürünleri ile alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile bilgileriniz korunma altındadır. Sizlere daha kaliteli ve hızlı bir hizmet sunabilmek açısından siparişiniz aynı gün içinde kapınızda olacaktır. Ürünü 14 gün içinde iade etmek istediğiniz takdirde bizimle anlık iletişim kurabilir, soru veya önerilerinizi iletebilirsiniz. E-bültene kayıt olarak size özel indirimlerden yararlanmayı unutmayın!

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...