Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Süpürge

Süpürge

Hiç kimse tozlu, pis bir evde oturmak istemez. Bu sebeple Elektrikli Süpürge, hayatı daha konforlu ve sağlıklı yaşamak için önemli teknolojik aletlerden. Geçmişten günümüze kadar gelen süpürge, birçok farklı evreden geçmiştir. Kurumuş otlardan yapılma süpürgelerden, son teknolojik elektrikli süpürgelere kadar gelişen bu ürünlere, insanların her zaman ihtiyacı olmuştur.

Günümüzde her alanda kullanılabilecek pek çok süpürge çeşidi vardır. Farklı tarzdaki evler için şık tasarımlar ve renk alternatifine sahip elektrikli ürünler bu kategoride bulunmaktadır.

Elektrikli Süpürge Modelleri

İşlevselliğinin ön planda olduğu elektrikli süpürgeler, evinizi daha yaşanabilir bir hale getirir. Gelişen teknoloji ile birlikte üst düzey hale gelen bu ürünler evlerinizin ayrılmaz bir parçası, sizin de evdeki yardımcınız olacaktır. Elektrikli Süpürge Toz Torbasız ve toz torbalı olmanın yanı sıra, su filtreli de olabilir. Kullanım alanınız ve kullanım alışkanlıklarınıza göre ürün seçimi yapacağınız süpürgelerde; dik, robot, şarjlı ve buharlı alternatiflerine sahipsiniz. Bunlarla birlikte ev eşyalarında farklılık arayanlar için geniş bir renk skalası mevcut. Sarı, kırmızı, mavi, beyaz, mor, yeşil gibi.

Toz Torbasız Süpürgenin Avantajları

Torbasız süpürgeler, son dönemde pratikliği ve hijyenik olmasıyla oldukça dikkat çekiyor. İçine çektiği bütün tozları kendi haznesinde biriktirerek dışarıya hiçbir şekilde kötü koku ve toz çıkarmıyor. Bunun yanı sıra, Arçelik toz torbasız elektrikli süpürgelerde bulunan TrayClean teknolojisi ile boşaltma işlemi tek bir tuşa basarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede bir sonraki temizlik için içi tamamen boş bir süpürgeniz olacaktır. Bunlara ek olarak toz torbası almanız gerekmediği için bütçenize küçük bir faydası da bulunuyor.

Elektrikli Süpürge Fiyatlarını incelemek ve teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için Beyazesyaal.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Seçtiğiniz Arçelik ürünleri ile alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile bilgileriniz korunma altındadır. Sizlere daha kaliteli ve hızlı bir hizmet sunabilmek açısından siparişiniz aynı gün içinde kapınızda olacaktır. Ürünü 14 gün içinde iade etmek istediğiniz takdirde bizimle anlık iletişim kurabilir, soru veya önerilerinizi iletebilirsiniz. E-bültene kayıt olarak size özel indirimlerden yararlanmayı unutmayın!

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...