Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Isıtma - Soğutma

Isıtma ve Soğutma

Mekânlarda yılın her dönemi en uygun sıcaklık seviyesini oluşturmanın en etkili ve pratik aracı klimalar, ısıtma ve soğutma işlevlerinin yanı sıra hava değişimi ve nem kontrolü de sağlayabiliyor. Onları yaşam alanları için vazgeçilmez kılan da bu her ihtiyaca karşılık veren özellikleri.

Uzun süreli ve sorunsuz bir kullanım için satın alma aşamasında göz önünde bulundurmanız gereken noktalar söz konusu. Ekonomik koşulların özellikle günümüzde satın alma tercihlerini büyük oranda etkilemesi her cihazda olduğu gibi klimalarda da enerji tasarrufunu kararın en önemli şekillendiricisi yapmakta. Az enerji tüketen ürünlere yönelmek ekonomik sebeplerin yanı sıra çevre duyarlılığı ile de ilgili. Artan farkındalığın yükselttiği bilinçle artık üreticiler ve tüketiciler ekosistemin dengesini korumak adına enerji tasarrufu odağında hareket ediyor.

Arçelik Klima Modelleri

Satın alacağınız klimada "verimli çalışma” koşulunu gözetmelisiniz. Verimli çalışan klimalar, mümkün olduğunca az enerjiyle en yüksek performansı gösteren cihazlardır.Arçelik Klima Modelleridüşük enerji tüketimleriyle hem bütçenize hem doğaya dost seçeneklerden. Enerji kontrol özelliğine sahip Arçelik klimalarda enerji kullanımı, motorun maksimum frekansının düşürülmesi suretiyle kontrol ediliyor. İki kademeli bu sistemde birinci kademe soğutma kapasitesinde yalnızca %8’lik bir düşüşle %20 enerji tasarrufu sağlarken, ikinci kademede bu oran %40’a çıkıyor. Böylece verimli bir ısıtma-soğutma gerçekleşiyor.

 

Isıtma Ürünleri

Kategori altında bulabileceğiniz kuartz, infrared ya da seramik ısıtıcılar ile yağlı radyatör gibi cihazlarIsıtma Ürünleriarasında tercih edebileceğiniz ürünlerden. Ev bütçenizle dost, çok işlevsel olan bu ürünler soğuk kış günlerinde etkili bir ısıtma performansı sunar. Herhangi bir bağlantı, boru ya da sistem döşemesi gerektirmeyen bu ısıtıcı ürünlerin en faydalı yanı da, seyyar kullanım rahatlığına sahip olması. Hane içerisinde istenilen yere kolayca taşınabilen bu ürünler, istediğiniz odaları ısıtma şansı veriyor. Güvenli bir çalışma sağlayan ısıtma cihazlarınaBeyazesyaal.comfarkıyla, uygun taksit oranlarıyla sahip olabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi koruyan 256Bit SSL güvenlik sertifikasıyla ödemelerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...