Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Ankastre Buzdolabı

İşlevselliği ve şık tasarımlarıyla mutfağınıza modernliği getirecek olan Ankastre Buzdolabı, klasik çizgilerden uzak minimal bir tarza hâkimdir. Buzdolabının daha az yer kapladığı, sade ferah bir kullanım alanı isteyenlerin ilk tercihi olan ankastre buzdolabı her geçen gün biraz daha gelişiyor.

Ankastre Buzdolabı Özellikleri

Alandan tasarruf sağlayan ankastre buzdolabı, doğayla dost ürünler olmasıyla birlikte enerjiden de tasarruf sağlıyor. Üstün ve yenilikçi özelliklere sahip ankastre buzdolabı; tatil modu, eco modu, eko fuzzy ve hızlı soğutucu gibi enerji tasarrufu sağlayan özelliklerinin yanı sıra, Cool Plus teknolojiyle, soğutucu ve dondurucu bölümlerini birbirinden ayırarak kokuların birbirine karışmasını engeller ve her şeyi tadında yemenizi sağlar.

Bunlarla birlikte, meyve ve sebzelerin her zaman ilk günkü kadar taze kalmasını amaçlayan ankastre buzdolabı, özel olarak tasarlanmış sebzelik bölümüne sahiptir.

Hava kanalları sayesinde nem kontrolü sağlayarak ve meyve ve sebzelerin bozulmasını önleyen FullFresh+ teknolojisi ve ideal dalga boyuna sahip ışıkla meyve ve sebzelerin fotosentez yapmasını sağlayarak tat ve aromalarını kaybetmesini engellen Mavi Işık teknolojisi ile korunma altındadır.

Yine özel olarak tasarlanan kahvaltılık bölümü ise, Kahvaltılık 0° Bölmesi teknolojisi sayesinde, kahvaltılık ve şarküteri ürünlerinizi dondurmadan en iyi sıcaklıkta tutarak taze kalmasını sağlar. Bunların yanı sıra, diğer Ankastre Buzdolabı Özelliklerini, Beyazesyaal.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Yüksek Hizmet Kalitesi

Uygun Ankastre Buzdolabı Fiyatları arasından seçtiğiniz ürünler Arçelik Yetkili Bayi garantisi altında olup alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için 256bit SSL sertifikası ile bilgileriniz korunma altındadır. Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti sağlamak açısından siparişiniz aynı gün içinde teslim edilecektir. Ürünü 14 gün içinde iade etmek istediğiniz takdirde bizimle anlık iletişim kurabilir, soru veya önerilerinizi iletebilirsiniz.

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...