Beyaz Eşya Al Kimdir?

 

1987 yılında Arçelik bayii olarak Hakkâri’de kurulan firmamız, faaliyetine daha sonra İstanbul’da devam etti. Güler yüzlü ve alanında uzman personelimizle fiziki mağazamızda sunduğumuz hizmeti, aynı yüksek standartlarla daha geniş bir kitleye ulaştırmak için Beyazesyaal.com online alışveriş sitesini hayata geçirdik.

Beyazesyaal.com alışverişi hızlı, kolay ve güvenli hale getiriyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi montajını yetkili servisin yapması gereken büyük boyutlu ürünler, saat 16:00’dan önce sipariş verildiği takdirde, bir gün sonra Borusan Lojistik’le veya doğrudan Arçelik depolarından minimum 10 iş günü içinde sistem tarafından adresinize göre atanan servise teslim edilmektedir. Servis yetkilileri, müşteriden randevu alarak adrese teslimat yapar ve aynı gün kurulumu gerçekleştirir. 16:00’dan sonraki siparişler, takip eden ikinci gün kargoya verilir. Montaj gerektiren bu büyük ürünlerde kargo takibi sistem üzerinden yapılamamaktadır.

Montaj gerektirmeyen küçük ürünler ise MNG kargoyla gönderilmektedir. Gün içinde saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 16:00’dan sonraki siparişler ise bir gün sonra kargo şirketine teslim edilir. Bu ürünler için kargo takibi sistemimiz üzerinden yapılabilmektedir.

Havale ile yapılan ödemelerde tarafımıza ödeme dekontu iletildikten sonra işleminiz başlar. Kredi kartı ile gerçekleştirilen ödemelerde yararlanılacak + taksit seçenekleri bankalara ve kart türüne göre değişiklik göstermektedir.

Sektörün önde gelen kuruluşlarından olma vizyonuyla hizmet kalitesinde çıtayı yükseltiyoruz. Uzun yılların birikimi olarak edindiğimiz tecrübenin rehberliğinde, müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hizmet sunmayı kendimize misyon edindik.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...