Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi

Yemek seremonisi bitince, kirli ve birikmiş bulaşıklarla karşı karşıya kaldığınız zaman imdadınıza yetişen Bulaşık Makinesi çeşitleri yeni nesil teknolojilerle harmanlanmış şekilde karşımıza çıkıyor. Bulaşığın cinsine, miktarına ya da lekelerin zorluğuna göre farklı fonksiyonlara sahip olan bu makineler ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılıyor ve düşük enerji sınıflarıyla bütçe dostu bir kullanım sunuyor. Hayatınızı kolaylaştıran bulaşık makineleri çeyizlerin de olmazsa olmaz ürünleri arasında yerini almakta.

Arçelik Bulaşık Makinesi

Yoğun bir trafiğe sahip olan mutfaklarda, pratik ve kullanışlı ürünlerin varlığı çok önemli. Kullanıcının özelliklerine göre her ihtiyaca yönelik çözümler üreten beyaz eşyalarla keyifli bir çalışma ortamı sağlamak mümkün. İleri seviye teknolojilerle geliştirilen Arçelik Bulaşık Makinesi çeşitleri mutfaklarda geçirilen zamanı daha verimli kılarken, fonksiyonel özellikleriyle sarf edilen gücü en aza indiriyor. Yenilikçi tasarımlarıyla mutfağınızın şıklığını ve dekorasyonunuzu da düşünen bu özel makinelerle bunaltıcı mutfak işleri farklı bir boyut kazanıyor. Arçelik bulaşık makinelerinde bulunan ve sessiz çalışma performansı sunan düşük desibel oranları, yarım yük yıkama, dijital gösterge, ayarlanabilir fincan rafları ve su taşma emniyeti gibi özellikler pratik kullanımların anahtarı olurken, bulaşıklar konusuna kafa yormanızı önler. Sadece Arçelik kalitesiyle sunulan ve sürtünmeden kaynaklı aşınmayı en aza indiren ProSmart® Inverter Motor; sıvı deterjan miktarını otomatik olarak ayarlayan Auto Dose ve akıllı beyaz eşyalarınızı internet yardımıyla uzaktan kontrol etmenizi sağlayan HomeWhiz teknolojisine sahip ürünler de sizleri bekliyor.

Bulaşık Makinesi Fiyatları

Kategori altında bulunan Arçelik Bulaşık makinesi çeşitleri, farklı ihtiyaçlara hitap eden çeşitli modellerle öne çıkıyor. Bulaşıkların çeşidine ve kişi sayısının yoğunluğuna göre 3-4-6-8 ve 10 adet programa sahip bulaşık makineleri yine bu kategori altında sunulmakta. Mutfak dekorasyonunuza ve dolaplarınıza en uygun renklerde tercih yapabileceğiniz bu ürünler arasında inoks, gri, siyah, gümüş ve beyaz renkli ürünler yer almakta. Bulaşık Makinesi Fiyatları konusuna ayrıca kafa yormamanız için Beyazesyaal.com farkıyla size özel taksit oranlarından faydalanabilir ve 256Bit SSL güvenlik sertifikasıyla ödemenizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...