Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Oyun Konsolu Ve Ekipmanları

Oyun Konsolu ve Ekipmanları

Sıkı "gamer”lar bilir; Kullanılan bilgisayarın oyunu sorunsuz oynatıp oynatmayacağı/ ne kadar süre sorunsuz oynatmaya devam edeceği, önemli konulardan. Her sistemin her oyunu çalıştırmaması, oyun keyfine gölge düşürebiliyor.

Konsollar tam da bu noktada devreye girmekte. Oyun konsolları, geliştirici firmaların belirlediği sabit donanımlı cihazlardır. Bunlar yalnızca oyun oynamak için tasarlanır. Günümüzde dijital oyunlar için konsollar, bilgisayarlardan daha çok tercih ediliyor, zira uygun oyunlarla kullanıldığında konsol sisteminin oyunu kaldırmama olasılığı yoktur.

Teknolojik gelişim süreci, oyun konsollarının yapı ve işleyişinde büyük değişimler yaratıyor. Günümüzün oyun konsolları, birinci nesil konsollardan hayli ileri düzeyde. Bu gelişimin ivme kazanarak devam ettiği bir gerçek.

Üstün oyun performansı sunan oyun konsolları ve heyecanın hız kesmediği oyunlar Beyaz Eşya Al’da. Kategoride sanal gerçeklik başlığı, Ps4Oyun Konsolu, bilgisayar oyunu ve oyun kumandası çeşitleri yer almaktadır.

Sanal Gerçeklik Kiti

Dijital dünya, gerçek hayata paralel şekilde var olan yeni bir realite olarak karşımızda. Her geçen gün biraz daha gelişen sanal gerçeklik teknolojisi, dijitalin gerçeklik algısını güçlendiriyor.

Gelişmiş sanal gerçekliği Sony Ps Vr ile deneyimleyebilirsiniz. Playstation Vr, oyunu oynamanın ötesinde, onu yaşamanızı sağlayacak, oyun dünyasının içine girmenizi mümkün kılacak. Soft görseller, üç boyutlu ses sitemi, 360 drece görüş açısı, saniye başına çok sayıda karenin düşmesi ve gecikme süresinin minimum düzeyde olması gibi özellikler, gerçekliği hiper boyuta yükseltiyor.

Oyun Konsolu Fiyatları

Teknolojinin "eğlence hali”ne, sorunsuz hizmetle sahip olun. Online mağazamızdan, oyun keyfini katlayacak ekipman çeşitlerini ve ürünlerin detaylarını inceleyebilir, Oyun Konsolu Fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine hizmet veren Beyazesyaal.com, nerede olursanız olun yenilikçi teknolojilere bir tıkla ulaşmanızı sağlıyor; üstelik mümkün olan en kısa sürede! Sitemizden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Online alışverişin kritik konularından biri, ödeme güvenliği. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz, 256 bit SSL sertifikası ile koruma altındadır.

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...