Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Pişirici

Pişirici

Yemek, atıştırmalık ve aperitif hazırlarken marifetli pişirici ürünlerden yardım almak, mutfakta geçireceğiniz süreyi kısaltacaktır. Kategoride fritöz, ekmek kızartma makinesi, tost makinesi ve yavaş pişirme özelliğine sahip Pişiriciler yer alıyor.

Arçelik Tost Makinesi

Kahvaltılık, öğün arası için atıştırmalık ya da okula/ işe götürülecek öğünleri hazırlarken Arçelik’in kullanışlı sistemleriyle tasarlanmış tost makinelerinden yardım alabilirsiniz. Izgara özelliğine sahip ürünler çeşitli ızgara yemekleri için pratik hazırlama imkânı sağlıyor. Sıcaklık derecesi için farklı kademeler, gıdanın türüne ve damak tadınıza göre pişirmeyi kolaylaştırmakta. Plakaların çıkarılabilir yapıda olması, pişirme yüzeyinde yanmaz yapışmaz kaplamanın yer alması gibi özellikler cihaz temizliğini son derece kolay hale getiriyor. Aşınmaya karşı dayanıklı plakalar, ürünün kullanım ömrünü uzatırken, özel menteşe sistemi, tost yapımında ekmeklerin kaymasını önlüyor.

Yalnız teknik özellikler değil, ürünlerin görünümleri de satın almada değerlendirme kriteri olabilir. Kategoride Arçelik Tost Makinesi Siyah, mavi, pembe, kırmızı, inoks gibi farklı renklerle karşımıza çıkmakta. Mutfağınızın dekorasyonuna ve/ veya kişisel beğenilerinize göre bu yelpazeden seçim yapabilirsiniz.

Arçelik Ekmek Kızartma Makinesi

Kızarmış sıcak ekmeği çeşitli kahvaltılıklarla şenlendirmeyi sevenlerin olmazsa olmazı ekmek kızartma makineleri, küflenmesin diye buzdolabında saklanan ekmeklerin kısa sürede oda sıcaklığına gelmesinde de işe yarar. Arçelik Ekmek Kızartma Makinesi çeşitleri, kullanımı çok daha pratik kılan özelliklerle karşımıza çıkıyor. Buz çözme, yeniden ısıtma gibi çeşitli fonksiyonlar, cihazların kullanım alanını genişletmekte. Çıkarılabilir kırıntı yuvası, cihazın temizlenmesini kolay hale getiriyor. Kablo sarma yuvası ise kullanılmadığında cihazın derli toplu biçimde muhafaza edilmesine olanak tanımakta.

Mutlu Eden Alışveriş!

Hayatı kolaylaştıran teknolojilere, sorunsuz hizmetle sahip olun. Türkiye’nin her yerine hizmet veren Beyazesyaal.com, nerede olursanız olun Arçelik teknolojilerine bir tıkla ulaşmanızı sağlıyor; üstelik mümkün olan en kısa sürede! Sitemizden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Online alışverişin kritik konularından biri, ödeme güvenliği. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz, 256 bit SSL sertifikası ile koruma altındadır.

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...