Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Derin Dondurucu

Derin Dondurucu

Buzdolaplarının hacim ve soğutma performansı bakımından yetersiz kaldığı durumlarda devreye derin dondurucular giriyor. Kategoride, kullanımı üstün kılacak tasarımsal ve teknik özelliklere sahip Arçelik Derin Dondurucu çeşitleri yer almaktadır.

Arçelik Derin Dondurucu Modelleri

Beyaz Eşya Al, performans ve kullanışlılık konusunda beklentilerden fazlasını karşılayan derin dondurucu modellerini kullanıcıya sunuyor.

Arçelik Derin Dondurucu Çekmeceli ve sandık tipi model seçeneklerine sahiptir. Cihaz çeşitleri arasında gördüğümüz bu farklı formlar, kişisel gereksinimlere ideal çözümü sunma amacını taşımakta. Çekmeceli modeller, dikey yapılıdır. Bunlarda gıdalar, gruplanmış şekilde yerleştirilebilir. Böylece cihaz içinde daha düzenli bir ortam sağlanır, aranılan gıdaya erişim kolaylaşır. Ayrıca gıda güvenliği için birbirine temas etmemesi gereken yiyeceklerin birbirinden uzak şekilde muhafaza edilmesi de mümkün olur. Yatay formlu sandık tipi derin dondurucular ise sundukları geniş depolama alanıyla dikkat çekiyor. Bunlara çok sayıda gıdayı yerleştirebilirsiniz.

Kullanışlılığın artmasında kapı yönünü değiştirme özelliğinin de payı büyük. Bazı modellerde cihazın kapısını, farklı yönlere açılacak şekilde monte etmek mümkün.

Derin dondurucularda rastladığımız bir diğer üstün özellik, Multimode. Bu özellik, maksimum enerji tasarrufu sağlama amacıyla geliştirilmiştir. Multimode sistemine sahip cihazlarda alt ve üst kısımlar, farklı sıcaklık derecelerinde çalıştırılabilir. Alttaki çekmeceler dondurucu olarak işlev görürken üst kısım daha düşük sıcaklıkla soğutucu fonksiyonunu yerine getirmektedir. Düşük enerji tüketimi için, gerekli olmayan durumlarda üst bölmeyi tamamen kapatabilirsiniz.

Arçelik Derin Dondurucu Fiyatları

Kullanışlı tasarımlara ve yüksek performansa sahip ürünleri, uygun Arçelik Derin Dondurucu Fiyatlarıyla temin edebilirsiniz. Bütçeleri rahatlatacak uygun fiyat avantajının yanı sıra, başka olanaklar da alışverişi keyifli kılıyor. Türkiye’nin her yerine hizmet veren Beyaz Eşya Al, nerede olursanız olun Arçelik teknolojilerine bir tıkla ulaşmanızı sağlıyor; üstelik mümkün olan en kısa sürede! Sitemizden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde kargoya teslim edilir.

Online alışverişin mühim konularından biri kuşkusuz, ödeme güvenliği. 256 bit SSL sertifikası ile sitemizde kredi kartı bilgileriniz koruma altındadır.

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...